Isı Pay Ölçer Cihazı Kullanmanın Faydaları Nelerdir

 • 3 sene önce
 • 0
 • pay ölçer fiyatları, pay ölçer okuma, pay ölçer

  Kullanılmaya son zamanlarda başlanan pay ölçer cihazları sıklıkla apartmanlarda kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra iş hanları ve doğal gazın toplu olarak kullanıldığı tüm mekanlar için de değerlendirilebilir.

    Pay Ölçer Cihazı ve Sunduğu Faydalar

    Kısaca pay ölçerler kullanılan ısının ölçülmesini sağlamaktadır. Birden fazla kullanıcısının bulunduğu mevkilerde kimin ne kadar enerji yaktığını hesaplayan özel bir sistemi vardır. Üzerinde yer alan radyatörün ısısı ile kullanılan mevcut ısısının arasındaki farkı ölçer.

    Hata payı sıfır olduğu için emniyetli bir şekilde kullanılabilir. Kullanım oranı baz alıştırılarak paylaştırılan ödemeler, herkesin yaktığı kadar ödemesini olanaklı hale getiriyor. Kullanılması zorunlu olan pay ölçerlerin satışı online platformlarda da gerçekleştiriliyor.

    Isı Pay Ölçer Cihazı Satın Almak için

    Web sitelerde aktif olarak ısı pay ölçer cihazı gerçekleşmektedir. Birçok farklı modeli mevcuttur. Ürün özelliklerine ve görsellerine bakılarak seçim yapılabilir. Türkiye’nin her yerine özel kutusu ve kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilen cihazlardır.

    Görselli kılavuza bakılarak montajı ve kullanımı hakkında detaylı bilgiler alınılabilir. İhtiyaç duyulduğu takdirde montaj işlemleri uzman bir personele yaptırılabilir. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra aynı gün içerisinde çalışmaya başlamaktadır. Garanti süreleri toplamda 3 ile 5 yıl arasında değişmektedir. Teknik servis desteği almak da ek seçenekler arasında yer alıyor.

    Pay Ölçer Okuma Hizmetleri

    Yaygın servis ağı seçeneği ile beraber pay ölçer okuma hizmetleri için profesyonel firmalar ile iletişime geçilebilir. Hatasız okuma avantajları herkesin sadece tükettiği enerji bedeli kadar ödeme yapmasını sağlamaktadır.

    Uygulamalar aynı zamanda uzaktan okuma alanında da ifa ediliyor. Bu sayede her ay belirlenen bir gün dahilinde okumalar, uzaktan yapılmaktadır. Okumalar tamamlandıktan sonra hangi dairenin ne kadar yaktığı raporlar halinde yöneticilere sunulmaktadır. Bu hizmetlerin sabit ücretleri bulunmaktadır. Hizmet almadan önce telefon ya da mail aracılığıyla fiyatlar hakkında detaylı bilgiler alınabilir.

    Pay Ölçer Fiyatları

    Kullanım avantajları dışında pay ölçer fiyatları da müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Daire başı ücret ödenmektedir. Bu sayede her bütçeye uygun olarak nitelendirilmektedir. Üstelik tam randımanlı çalışması ve uzun ömürlü olması cihazların avantajlı ürünler olarak değerlendirilmesini sağlamaktadır. Ek olarak belli başlı hizmetlerin ücretsiz olarak verilmesi de söz konusudur.

    Ücretsiz Fatura Kontrolü Hizmetleri

   Anlaşılan firma montaj ve sayaç okuması gibi işlemlerden her ay ücret kesmektedir. Ancak fatura kontrolü gibi ek hizmetler için ek bir ücret talep edilmemektedir. Tüm talep ve şikayet bildirimleri için firmaların hazırladıkları online başvuru formları da değerlendirilebilir.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Popüler Yazılar

  Merkezi Isıtma Fatura Paylaşımı Resmi

  Merkezi Isıtma Fatura Paylaşımı

  Isı Sayacı Kalorimetre Muayene Kalibrasyon Resmi

  Isı Sayacı Kalorimetre Muayene Kalibrasyon

  Kalorimetre ve Sayaç Satışı Resmi

  Kalorimetre ve Sayaç Satışı

  Fatura Hesaplama Sistemi Resmi

  Fatura Hesaplama Sistemi

  Petekler Neden 15°C’nin Altına Düşer ve Nasıl İlave Ücrete Maruz Kalınır Resmi

  Petekler Neden 15°C’nin Altına Düşer ve Nasıl İlave Ücrete Maruz Kalınır