Hakkımızda Birkaç Şey

 • 4 sene önce
 • 2018 yılında temelleri atılan şirketimiz; 2015 yılından gelen bilgi birikimi, teknolojik alt yapısı, yazılım geliştirmeleri ve tecrübelerimiz ile birleşerek Novus Enerji Sistemleri Ticaret Limited Şirketi olarak Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır.

  Novus Enerji Çevre ve Şehircilik Bakanlığının vermiş olduğu okuma ve faturalandırma yetki belgesi ve İSO hizmet ve ürün kalitesi belgesi ile merkezi sistem projelerde sayaç- kalorimetre okuma ve faturalandırma danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra kalorimetre ve sayaç sistemlerinin değişimi, satışı, periyodik bakımları, devreye alınması, kablolama sistemlerinin kurulumu, uzaktan okuma sistemlerinin kurulumu konularında profesyonel teknik kadrosu ile hizmet vermektedir. Devamında aktif olarak kullanılan ısıtma ve soğutma hatlarında periyodik bakım hizmetini de profesyonel teknik kadrosu ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

  Hizmet sonrasında oluşacak problemler veya bilgi edinme konusunda da müşteri hizmetleri hattı ile (0850 532 9984) sizlere bir adım daha yaklaşmıştır. Yine kurduğumuz NOVUS AKADEMİ sayesinde tüm merkezi sistem konusunda kolayca bilgi sahibi olabilmenizi sağlayacaktır.

  Değerli müşterilerimiz sizler de bizlerle çalışmaya hazır mısınız? Novus Enerji olarak profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermeye biz hazırız.

  Saygılarımızla…

  Yönetim Kurulu

   

  DEĞERLERİMİZ

  • Güçlü Bir Ekip; katılımcı ve paylaşımcı…
  • Samimi Bir Ekip; sempatik, saygılı, açıklayıcı, güvenilir…
  • Çözüm Odaklı Bir Ekip; yaratıcı, hızlı, verimli…
  • Çalışan Bir Ekip; dengeleyen, kıyaslayan, uygulayan ve takip eden…
  • Sonuçlardan Ders Alan Bir Ekip; meraklı ve cesaretle değişen…

   

  VİZYONUMUZ

  Sahip olduğumuz bilgi birikimimizi ve teknolojimizi koruyup geliştirerek, sektör müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ve en kaliteli hizmeti en kısa sürede vermek.

   

  Popüler Yazılar

  Merkezi Isıtma Fatura Paylaşımı Resmi

  Merkezi Isıtma Fatura Paylaşımı

  Isı Sayacı Kalorimetre Muayene Kalibrasyon Resmi

  Isı Sayacı Kalorimetre Muayene Kalibrasyon

  Kalorimetre ve Sayaç Satışı Resmi

  Kalorimetre ve Sayaç Satışı

  Fatura Hesaplama Sistemi Resmi

  Fatura Hesaplama Sistemi

  Petekler Neden 15°C’nin Altına Düşer ve Nasıl İlave Ücrete Maruz Kalınır Resmi

  Petekler Neden 15°C’nin Altına Düşer ve Nasıl İlave Ücrete Maruz Kalınır